LG Mebrans Destekli Su Arıtma Sistemleri 0555-895-90-54
İstanbul Reverse Osmosis
İstanbul Reverse Osmosis
İstanbul Reverse Osmosis

İstanbul Reverse Osmosis Servisi. İstanbul’un nüfusu en yoğun olan ilçelerinden biri olan Bağcılar son zamanlarda adından çok fazla söz ettirmektedir.  Özellikle doğu illerinden bir hayli göç alan ilçede su kaynakları ve şebeke suyu içilebilir değildir. Bu nedenle ilçede tezgâh altı su arıtma cihazları, kapalı kasa su arıtma cihazları kullanılmaktadır.

İlçe sakinleri filtre değişimi ve su arıtma servisi konusunda bizlerden destek beklemektedir. İlçede kullanılan cihazların özellikle tezgâh altı su arıtma ve kapalı kasa su arıtma cihazı olması ayrıca su arıtma cihazlarının tank kapasitesinin 12 litre olması dikkat çekiyor.

Buna ek olarak lüks musluk ve gold musluk olarak görülen musluklar göze hitap ediyor. İlçedeki filtre değişim süreleri ise 6-8 ay arasında olması ilçe sakinlerinin sağlık konusunda da özenli olduklarını gösteriyor.

Hizmet bölgelerimiz…

İlçede şebeke sularının fazlasıyla kokuyor olması 6 aşamalı su arıtma cihazlarının ve 8 aşamalı su arıtma cihazlarının kullanımını arttırmış durumda. Doğa Su Arıtma  olarak hizmet verdiğimiz mahalleler şunlardır; 100.Yıl Mahallesi,  Bağlar Mahallesi,  Barbaros Mahallesi,  Çınar Mahallesi.  Demirkapı Mahallesi,  Evren Mahallesi,  Fatih Mahallesi,  Fevzi Çakmak Mahallesi.  Göztepe Mahallesi,  Güneşli Mahallesi,  Hürriyet Mahallesi,  İnönü Mahallesi,  Kâzım Karabekir Mahallesi,  Kemalpaşa Mahallesi.  Kirazlı Mahallesi,  Mahmutbey Mahallesi,  Merkez Mahallesi,  Sancaktepe Mahallesi,  Yavuzselim Mahallesi,  Yenigün Mahallesi.  Yenimahalle Mahallesi,  Yıldıztepe Mahalleleridir.

Tezgah altı su arıtma, tezgah üstü su arıtma, kapalı kasa su arıtma, sebilli su arıtma, okul su arıtma, işyeri su arıtma, ofis su arıtma cihazı olanların Bağcılar su arıtma servisleri olarak hızlı ucuz ve kaliteli olarak bakımlarını yapmaktayız. 

Doğa Su Arıtma olarak ihlas, waterbox, lion su arıtma, berrak su arıtma, aslan su arıtma, hsc su arıtma, hayzek su arıtma, filltek su arıtma ile herhangi bir bağlantımız yoktur. Her Marka Model Su arıtma cihaznın bakım ve filtre değişim hizmetini sağlamaktayız.

Su Arıtma Cihazlarında Sıkça Karşılaşılan Sorunlar
 1. Su arıtma cihazı su vermiyor. Bunun sebebi tankınızın içindeki şambrel yırtılmış veya membran filtreniz tıkanmış olabilir, bir diğer ihtimal ise su basıncınızın yeterli seviyede olmamasıdır.
 2. Su arıtma cihazı suyu az veriyor. Bunun sebebi ise su arıtma cihazınızın filtre değişim zamanı gelmiş demektir. Filtrelerinizi en kısa zamanda değiştirmek gerekir.
 3. Su arıtma cihazı atık kesmiyor. Bunun sebebi atık önleyici parçanın bozulmuş olmasıdır, değişmediği takdirde cihazınız atık kesmez bu da su faturanızın kabarmasına yol açar.
 4. Su arıtma cihazı fazla atık atıyor. Bunun sebebi ise membran filtredeki ayrıştırıcı parçanın bozulması demektir. Bu parça da acilen değişmelidir, sürpriz su faturası ile karşılaşmamak için ihmal etmeyiniz.
 5. Su arıtma cihazının tankı dolmuyor. Bunun sebebi de filtre değişiminizin zamanı geldiğini gösterir. Bizimle irtibata geçip filtre değişimi için randevu alın.
 6. Su arıtma cihazı temiz su vermiyor. Bunun sebebi atık ayrıştıran parçanın bozulmuş olmasıdır, sağlığınız için düzenli olarak cihazın bakımına dikkat edin.
 7. Su arıtma cihazı filtreleri su kaçırıyor. Evinizde olası bir su kaçağı veya basınç artışından dolayı filtrelerde yaşanan ve bu gibi sorunlarınız için Bağcılar Su Arıtma Servisi olarak hizmetinizdeyiz. Bu sorunlarla ilgili bizimle irtibata geçip daha büyük sorunları önlemek için profesyonel yardım almanızı öneririz.

Bunun dışında da su arıtma cihazları hakkında öğrenmek ve yardım almak istediğiniz her konu için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Su arıtma cihazı nasıl çalışır?

Standart olan su arıtma cihazlarındaki filtrasyon sistemi şöyledir.

1.Aşama = Sediment Filtre

 • Su ile temasa geçen ilk filtredir. Çamur, toz parçacıkları, pas ve kir gibi büyük tortuları tutan filtredir. Suyu berrak bir hale getirir.

2.Aşama = Aktif Karbon (GAC) Filtre

 • Sediment filtreden geçen su bu filtre ile temas eder. Klor ve benzeri kötü koku ve tat veren kimyasal maddeleri arıtır.

3.Aşama = Blok Karbon Filtre

 • İlk iki aşamadan geçen su membran filtrenin ters ozmos aşamasından önce suyu son bir kez süzerek tüm ayrışmayan parçalardan arıtır.

4.Aşama = Membran Filtre

 • 3 kat kompozit polyamidden oluşan ileri teknoloji bir filtredir. Sudaki Mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtredir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır.

5.Aşama = Tatlandırıcı Filtre

 • Membran filtreden gelen saf su tatlandırıcıdan geçerek içilecek tadı alır ve en sağlıklı içme suyuna dönüşür.
Bağcılar Doğa Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Standart olarak 5 aşamadan oluşan su arıtma cihazları 3 ön filtre, membran ve tatlandırıcı filtre sayesinde içilebilir suyu evinize getiriyor. Saatte ortalama olarak 3-5 litre arası (basınca göre değişebilir )su veren bu cihazlar evde kullanım için birebirdir. İstanbul Reverse Osmosis.

Filtre ömrü ise 8-10 ay olup orijinal filtrelerdir. Lüks ve gold musluk mutfağınıza şıklık katarak kullanımınıza zevk katar. 12 lt kapasiteli tankı ile şebeke suyunuz kesilmiş olsa bile tanktaki suyu kullanabileceksiniz. Bunlara ek olarak dışarıdan sağlıksız damacanadan su tüketiminiz son bulacak. Su arıtma servisi, montajı ve satın almak için hemen bizimle iletişime geçin! İstanbul Reverse Osmosis.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Post comment