Bağcılar Su Arıtma Servisi – 0555 895 90 54
Bağcılar Su Arıtma Servisi
Bağcılar Su Arıtma Servisi

Bağcılar Su Arıtma Servisi için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Bağcılar ilçesinde bulunan su arıtma firmamız su arıtma alanında her marka su arıtma cihazlarının periyodik bakımı ve tamirini yapmaktadır. Bağcılar ilçesindeki su arıtma firmamız su arıtma cihazı satısında yeni nesil LG markalı su arıtma sistemleri ile sizin yanınızda Bağcılar ilçesindeki su arıtma firmamız 7 gün 24 saat sizlere servis imkanı sunmaktadır.

Doğa su arıtma firmamız sizlerden gelecek talep doğrultusunda yenilikçi ve deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile hizmet sunmaktayız Bağcılar ilçesindeki vatandaşlarımız için su arıtma cihazlarında özel indirim yapılmaktadır. Firmamız ayrıca Bağcılar haklına hızlı ulaşım ve yerinde müdahale ile sorunu çözmektedir. Siz değerli halkımıza özel bakım tekliflerimiz ile size özel indirimlerimizden faydalanmanızı bekleriz. Saygılarımız ile Doğa Su arıtma.

Bağcılar Su Arıtma Servisi

Su arıtma sektöründe malum çok fazla arıtma firması ve su arıtma servis hizmeti veren kişiler ile doldu. Su arıtma sektöründe henüz mineralli suyun ne anlama geldiğini ph ne demek olduğunu. Alkali su nedir ne işe yarar. gibi en temel sağlık bilgisine sahip olmayan işgüzarlar ile sağlıksız su arıtma cihazları ile dolmuştur.

Doğa su arıtma olarak biraz sağlık ve su arıtma cihazları ile sağlıklı su nedir konusuna işleyelim. Doğru beslenmenin sağlık üzerindeki rolü, sağlık otoriteleri tarafından her gün daha fazla vurgulanıyor.

Sağlık üzerine olumlu etkileri sebebi ile alkali beslenmenin ana unsurlarından biri olarak beslenme listelerinde yer alıyor. Doğa su arıtma alkali su tüketimi ile diyet listelerinde besleyici su üretimi ile müşterilerine hizmet sunmaya devam ediyor.

Mineral zenginliği…

Alkali su bir diğer adıyla bazik sular mineral açısından zengindir.  Kalsiyum, silika, potasyum, magnezyum ve bikarbonat gibi mineralleri içerirler. Vücut hücreleri tarafından daha iyi emilmeleri sebebi ile daha besleyici bir yapı taşırlar.

Herhangi bir maddenin kimyasal olarak pH (Hidrojen kuvveti) değeri 7’den büyükse o madde bazik (alkali). küçükse asidik özellik taşır. Çözeltilerin asidik ya da bazik olup olmadığı pH değeri ölçülerek yapılır.

pH cetvelinin orta değeri olan 7 ise çözelti nötr anlamına gelir. Günümüzde geçerli olan “İnsani Tüketim Amaçlı Sular Hakkında Yönetmelik” kapsamında içilebilen sular için pH değeri 6,5-9,2 arasındadır.

6 yorum

    • Merhaba, filtre değişimi için birden fazla etken bulunmaktadır. Kullandığınız cihazın kalitesi, kullanılan su miktarı veya şebeke suyunuzun sertliği gibi nedenlerden dolayı belirli aralıklarda filtrenizi değiştirmeniz gerekmektedir. Filtre değişimi için profesyonel destek almanızı tavsiye ederiz. 0555 895 90 54 numaralı telefondan ulaşırsanız daha detaylı yardımcı olabiliriz, iyi günler.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Post comment