LG Su Arıtma Servisi

LG Su Arıtma Servisi, Doğa arıtma sistemi “LG Chem Membran” reverse osmosis teknolojisine sahiptir. Ev tipi su arıtma sistemi sayesinde evinizde kendi içme ve kullanım suyunuzu güvenle ve sağlıklı olarak üretebilirsiniz.
Ürünümüz  Kuruluma hazır bir şekilde tüm aparatları ile birlikte göndermekteyiz. Siz dışardan extra herhangi bir malzeme vs almıyorsunuz biz paket içerisinde hepsini gönderiyoruz. Tüm ürünlerimiz adınıza faturalı olarak gönderilmektedir.

Sayfa İçeriği

İstanbul LG Su Arıtma Servisi

Türkiye de Son yıllarda su arıtma cihazlarının içerisine LG terimi girmiştir. LG deyince akılara Kore gelir. Kore kökenli elektirik ve elektironik ev aletleri arasında sıkça ve evlerimizde yaygın olarak kullanılan teknolojik cihazlardır.

Kore LG ismini Dünyaya duyurmuş teknolojisinin kalitesini ortaya koymuş bir Firmadır. Türkiye’de LG teknolojisi yaygın kullanılmakla beraber her evde markalı bir elektironik teknoloji görmek mümkündür. Kore son yıllarda su arıtma çihaları için markalı membran üretimi yapmaktadır. Doğa su arıtma.

Su arıtma cihazlarının içerisine ne var ?

Türkiye içerisinde her marka su arıtma cihazlarının içerisine LG membran koyulmaktadır.Her marka su arıtma cihazları membran kullanabilir fakat dünya devi Kore membran üretmektedir.Yani  su arıtma cihazı üretimi yoktur.

Lakin günümüzde neredeyse su arıtma firmalarının tamamı su arıtma cihazlarını cihazı olarak müşteriye satmaktadır. Türkiye be tüm İllerinde hatta İlçelerinde köylerine kadar su arıtma cihazları müşteriye su arıtma cihazı adı altında satılmaya devam etmektedir.

Su arıtma firmaları membranlı su arıtma cihazı diye satmış olsa müşterinin algısı netleşir. Günümüzde su arıtma cihazlarının içerisine konulan  membran önemli fakat membran olmasından ötürü genellikle su arıtma işi ile ilgilenen işletmeciler su arıtma olarak satmaktadır.

Su Arıtma Cihazı Bakımında Neler Yapılır?

Su arıtma cihazlarının beş, altı, yedi, sekiz adet filtre opsiyonu bulunmaktadır. Musluğa intikal eden su öncelikle bu filtrelerden süzülerek arınmakta, ardından musluktan akmak üzere yoluna devam etmektedir. Bu filtreler suyu süzdükçe, suyun içerisindeki yabancı madde ve moleküller filtrelerde bitriktirilmektedir. Bu filtrelerin kapasiteleri sınırlıdır. Bu kapasitelere ulaştığında filtrelerin değiştirilmesi tam performans almak adına önemlidir. Tarafımızdan sunulan su arıtma servisi sayesinde filtre değişim işlemlerini, cihazın tüm bakımını ve gerekirse gerekli onarım işlerini yaptırabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Su arıtma cihaları hakkında sıkça karşılaşılan soruların yanıtlarını ulabilirsiniz. Su arıtma servisi hakkında merak ettikleriniz ve garanti süreci hakkında sorulanlar aşağıdadır.

Su arıtma cihaları hakkında sıkça karşılaşılan soruların yanıtlarını ulabilirsiniz. Su arıtma servisi hakkında merak ettikleriniz ve garanti süreci hakkında sorulanlar aşağıdadır.

Neden Su Arıtma Cihazı kullanmalıyız ?

Çünkü su hayattır. Hayatımızı devam ettirmek için olmazsa olmazımızdır. Bedenimizin yaklaşık % 70’i sudan oluşur. insan haftalarca aç kalabilir. Ancak, 2 – 2.5 günden fazla susuz kalamaz. Yani su, gıdalardanda önce gelmektedir. Su az tüketildiğinde ciddi sağlık sorunlarına davetiye çıkarılmış olur. İçtiğiniz su temiz ise sağlıklı bir şekilde hayatımızı sürdürmemiz mümkün. Fakat ya kirli ise? Doğa Su Arıtma ile temiz ve sağlıklı içme suyunuzu evinizde kendiniz üretin.

Şehir şebeke suyu yeteri kadar temiz değil mi?

Su barajlardan ayrılıp evinize ulaşana dek belirli bir süre geçirir. Bu süre içinde istenmeyen katkıları da kendine dahil edebilir. Kokular ve tortular karışabilir. Su Arıtma sistemi bu kirliliğe karşı son derece etkili koruma sağlar.

Su Arıtma Sistemi içme suyu üretir mi?

Su Arıtma Sistemlerinin kullandığı teknoloji Reverse Osmoz ise suyunuzu içme suyu olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Su Arıtma Cihazları Sadece Evlerde mi kullanılıyor?

Ters Ozmoz’un başlıca kullanım yerleri arasında, Buhar Kazanları Besi suyu hazırlanması, Kaplamacılık, Eczacılık, Gıda ve Meşrubat Sanayi, İçme suyu Üretimi, Tıp’ da Hemodiyaliz Tedavisi Laboratuarlar, son yıllarda atık suların geri kazanılmasında arsenik giderimin de gündeme gelmiştir.

Su Arıtma Cihazı alırken nelere dikkat etmeliyim?

İçme suyu arıtma cihazı sipariş etmeden önce değerlendirmeniz gereken birkaç detay var;
1 – En iyi içme suyu arıtma sistemi: Pek çok uzman, Reverse Osmosis (Ters Ozmos) su arıtma sistemlerinin su arıtma filtre sistemleri içinde en iyi seçim olduğu konusunda hemfikirdirler. Reverse Osmosis (Ters Ozmos) arıtıcılar, diğer arıtıcılarla karşılaştırıldığında en geniş zararlı madde filtreleme özelliğine sahiptirler.
2 – Kalite: En önemlisi! Evinize su arıtıcı sistem taktıracak ve elde ettiğiniz suyu içeceksiniz. Kötü tasarlanmış, iyi monte edilmemiş, sık problem çıkaran, iyi kalitede su elde etmeyen ve hatta evinizi su basmasına sebep olabilecek bir cihaza sahip olmak istemezsiniz. O zaman alacağınız cihazda kullanılan malzemelerin kalitesini, montaj işçiliğini ve ürün garantisini sorgulayın.
3 – Periyodik bakım ve filtre değişimleri: Bütün arıtma sistemlerinde belirli dönemlerde değiştirilmesi gereken farklı tip ve sayıda filtreler bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Post comment