İstanbul Arıtma Servisi 0555 895 90 54
Su Arıtma Servisi
Su Arıtma Servisi
Su Arıtma Servisi

İstanbul arıtma servis, satış, montaj, filtre değişimi, bakım, onarım. Yedek parça temini ve evsel, endüstriyel arıtma sistemleri mahzeme tedarik evsel arıtma cihazları satışı yapılmaktadır. İstanbul genelinde hizmet veriyoruz. Doğa su firmamız arıtma sistemleri ve yedek parçaları alanında sizlerden gelen talep üzerine hızlı servis ağı ve yerinde sorun çözümleme ile hizmet vermektedir.

Doğa su firmamız evlerinizdeki her marka arıtma cihazlarınızın filtre değişimi, tamiri. Taşınma esnasında servis personelimiz ile cihazı sökme ve taşındığınız yere kurma işlemini  yapmaktadır. Firmamız tüm müşterilerine teknik destek imkanı sunmaktadır.

Yenilikçi ve yeni gelişmiş son sistem arıtma sistemleri ile evinizin mutfağında şık tasarımı ve az yer kapladığı için tercih edilen sistemdir. Doğa arıtma sistemleri. Sağlıklı su hayattır, sağlıklı su yaşamımız boyunca en temel ihtiyaç olarak tüketildiği için sunmuş olduğu arıtma cihazları ile sağlığınızı teminat altına alır. Bir Yudum Su Bir Yudum Sağlık.

NSF onaylı İstanbul Arıtma…

Doğa su firması olarak ürünlerimiz NSF onaylı filtrelerimiz NSF onaylı su analiz roporumuz mevcuttur. Su arıtma servis ekibimiz işini bilen güvenilir ürüne yerinde çözüm üreten arkadaşlardır. Firmamıza gelen talepler doğrultusunda müşterinin isteğine göre. Arıtma cihazının iç donanımını özel filtrelerimiz ile destekleyebiliriz.

Firmamız merdiven altı arıtma işi yapan yada vergiye tabi olmayan yada yeri yurdu belli olmayan bu işi ek iş olarak yapan. sahte su arıtma servis işi yapanların mağdur ettiği bir çok müşteri şikayeti almıştır. Firmamız arıtma sektöründe ucuz işçilik müşteri maduriyeti yapan bir çok arıtma ile alakası olmayan kişiler tanımaktadır.

Doğa arıtma olarak kendi öz kaynaklarımız ile yetiştirdiğimiz servis arkadaşlarımız sahada aktif çalışmaktadır. Su arıtma işi ile alakası olmayan bilgisiz. Tecrübesiz,filtrelerin ne işe yaradığını bilmeyen. arıtma işi yapan bir çok merdiven altı çalışan. kişilerim mağdur ettiği müşterilerin sorunları ile karşılaşmaktayız.

Müşterilerin evine,işyerine,ofislerine,gittiğimizde arıtılmış su yerine sağlıksız su içtiklerini kendilerine göstermekteyiz.

Firmamız mağdur olmuş müşterilerin mağduriyetini giderme yolunda çaba sarf etmekte sorunu çözme noktasında su filtreleme. temiz su kullanılması noktasında suyun ph değerlerini ölçer sertlik kitine bakar.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Post comment