İstanbul ve Tüm İlçeleri Servis İmkanı 0555 895 90 54

İstanbul Bahçelievler ilçesinde su arıtma sistemleri alanında faaliyet gösteren firmamız. su arıtma sektöründe 2014 yılından buyana su arıtma cihazı.su arıtma filtreleri,su arıtma yedek parçaları temini ile hareket etmektedir.

Doğa su arıtma sistemleri yeni nesil teknolojik su arıtma cihazlarımız ile müşteriye su analiz raporu sunmaktadır. Doğa su arıtma firmamız evsel ve endüstriyel su arıtma çözümleri ile sizlerin isteği üzere. çözüm odaklı taze ve temiz suya kavuşmanızı sağlamaktadır.

Doğahttp://dogalifesuaritma.com su arıtma firmamız sektörde ve mevcut şebeke suyu içerisinde çamur,pas,su miteleri,mikro organizmalar,kor. ve kireç ile meydana gelen. suyu kirletici etkenleri temizleyebilecek yeni teknoloji su arıtma sistemleri bulundurmaktadır.

Firmamız kendi müşterisi olmadığı halde vermiş olduğu servis. imkanı ile müşteriye kaliteli su,kaliteli filtre sunmaktadır. Doğa su arıtma firmamız servis talebini aldığı an harekete geçmektedir.Müşteriye aynı gün servis sunmaktadır.

Firmamız 7 gün 24 saat servis sunar.İstanbul ve ilçelerinde servis ağımız tam kapsamlı çalışmaktadır. İstanbul su arıtma sektöründe ve su arıtma cihazının içerinde kullanılan süpun filtre(sedimend 5 mikron) gac corbon blok karbon ilk ön aşama filtre sistemi birinci kalite ithal Kore malı kullanılmaktadır.

Firmamız su arıtma cihazlarında mebran filtre LG,VOLTRON,PİLATİNYUM,PALLAS, gibi özel ürünler kullanır. Son olarak firmamız tatlandırıcı PURUFER,gibi üst düzey post carbon kullanmaktadır.

Doğa su arıtma firmamız su arıtma cihazlarında kaçak sensörü ve yüksek basınç kaynaklı evi su basma olaylarına karşılık basınç düşürücü aparat kullanmaktadır.

NSF onaylı İstanbul Su Arıtma…

Doğa su arıtma firması olarak ürünlerimiz NSF onaylı filtrelerimiz NSF onaylı su analiz roporumuz mevcuttur. Su arıtma servis ekibimiz işini bilen güvenilir ürüne yerinde çözüm üreten arkadaşlardır. Firmamıza gelen talepler doğrultusunda müşterinin isteğine göre. su arıtma cihazının iç donanımını özel filtrelerimiz ile destekleyebiliriz.

Firmamız merdiven altı su arıtma işi yapan yada vergiye tabi olmayan yada yeri yurdu belli olmayan bu işi ek iş olarak yapan. sahte su arıtma servis işi yapanların mağdur ettiği bir çok müşteri şikayeti almıştır. Firmamız su arıtma sektöründe ucuz işçilik müşteri maduriyeti yapan bir çok su arıtma ile alakası olmayan kişiler tanımaktadır.

Doğa su arıtma olarak kendi öz kaynaklarımız ile yetiştirdiğimiz servis arkadaşlarımız sahada aktif çalışmaktadır. Su arıtma işi ile alakası olmayan bilgisiz. Tecrübesiz,filtrelerin ne işe yaradığını bilmeyen. arıtma işi yapan bir çok merdiven altı çalışan. kişilerim mağdur ettiği müşterilerin sorunları ile karşılaşmaktayız.

Müşterilerin evine,işyerine,ofislerine,gittiğimizde arıtılmış su yerine sağlıksız su içtiklerini kendilerine göstermekteyiz.

Firmamız mağdur olmuş müşterilerin mağduriyetini giderme yolunda çaba sarf etmekte sorunu çözme noktasında su filtreleme. temiz su kullanılması noktasında suyun ph değerlerini ölçer sertlik kitine bakar.

Müşterinin talep etmesi sonucu arıtma suyunu içilebilir raporu için rabarotuara götürüp içilebilir onaylı su testi yaptırmaktadır. Doğa su arıtma olarak önce sağlık sağlık için. temiz su kullanımı. bütçenizin dostu doğa su arıtma yeni nesil su arıtma sistemleri.

 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Post comment