İstanbul Evsel Ve Endüstriyel Su Arıtma Servisi

Evsel ve endüstriyel su arıtma sistemleri
Evsel ve endüstriyel su arıtma sistemleri

Evsel ve endüstriyel su arıtma sistemleri yeni nesil su arıtma cihazları evsel tezgah altı ve tezgah üstü su arıtma cihazları. Firmamız garantisinde 3 yıl garanti desteği Evsel ve endüstriyel su arıtma sistemlerinde proje ve keşif ekip desteği günlük su tüketim kapasitesine göre ürün sunumu tam kapasiteli yumuşatma sistemleri alanında faaliyet göstermekteyiz.

Teknik Servis İmkanı

Doğa su arıtma sistemleri her marka su arıtma cihazlarına servis imkanı sunmaktadır. 24 saat teknik destek imkanı vermektedir. Firmamız İstanbul kuruluşlu olup Avrupa yakasında ve Anadolu yakasına su arıtma hizmeti vermektedir.Güvenilir,garantili işlem,tecrübeli personel,müşteri memnuniyeti odaklı ilerlemekteyiz. Siz İsteyin Biz Kendi Suyunuzu Size Arıtalım. Doğa su arıtma servisi.

Tezgah altı su arıtma, tezgah üstü su arıtma, kapalı kasa su arıtma, sebilli su arıtma, okul su arıtma, işyeri su arıtma, ofis su arıtma cihazı olanların Doğa su arıtma servisi olarak hızlı ucuz ve kaliteli olarak bakımlarını yapmaktayız. 

Doğa Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Standart olarak 5 aşamadan oluşan su arıtma cihazları 3 ön filtre, membran ve tatlandırıcı filtre sayesinde içilebilir suyu evinize getiriyor. Saatte ortalama olarak 3-5 litre arası (basınca göre değişebilir )su veren bu cihazlar evde kullanım için birebirdir. Doğa Reverse Osmosis.

Filtre ömrü ise 8-10 ay olup orijinal filtrelerdir. Lüks ve gold musluk mutfağınıza şıklık katarak kullanımınıza zevk katar. 12 lt kapasiteli tankı ile şebeke suyunuz kesilmiş olsa bile tanktaki suyu kullanabileceksiniz. Bunlara ek olarak dışarıdan sağlıksız damacanadan su tüketiminiz son bulacak. Su arıtma servisi, montajı ve satın almak için hemen bizimle iletişime geçin!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Post comment