Endüstriyel Su Arıtma 0555 895 90 54
Endüstriyel Su Arıtma sistemleri
Endüstriyel Su Arıtma sistemleri
Endüstriyel Su Arıtma sistemleri

Evsel ve endüstriyel su arıtma sistemleri alanında ev tipi,ofis tipi,cafe tipi,fabrikalarınız için su arıtma cihazları,su arıtma sebilleri, yumuşatma sistemleri, saf su üretimi ekipmanları ve kuyu suyu, sondaj suyu alanında bir çok firmaya destek sunmaktayız.

Su arıtma sektöründe personel içme suyu veya su ile çalışan güçlü endüstriyel makineler için yumuşatma sistemi yanı sıra saf su üretimi ile firmalarınıza destek olmaya devam etmekteyiz. Doğa su arıtma sistemlerimiz ile şebeke suyunuzu içme suyuna çevirebilir şirket maliyetini minimuma çekebilirsiniz. Endüstriyel Su Arıtma sistemleri.

Doğa su arıtma teknolojileri ile su ile çalışan makinelerinizin pürüzsüz ve kaliteli üretimine katkı sunabilir. Ayrıca çalışan makinelerinizin ömrünü uzata bilirsiniz. Doğa su arıtma sistemleri mevcut suyunuzu yada kuyu suyunu,sondaj suyunu ihtiyaç duyulduğu taktirde saf suya çevirebilirsiniz.

Ayrıca bu işlemleri yapmak çok maliyet gerektirmez aksine pahali olan sistemlerinizi korur, arıza sebeplerini minimuma indirir. Doğa su arıtma teknolojileri olarak iş yükünüzü vede maliyetlerinizi azaltma noktasında çözümler üretmek içim sorunlarınıza talibiz.

Membranlar üzerinde oluşan Kalsiyum, mantar, polimerler, silis, kum ve kirletici maddelerin. Membran yüzeylerindeki gözenekleri tıkaması sonucunda membranlar tam olarak görevini göremez. Bu nedenle membranların açılıp tekrardan su geçişini sağlayıp arıtma işlemini yapması için membran yıkama sistemleri kullanılmaktadır.

Klasik arıtım sistemlerinin yetersiz kaldığı sulara (denizsuyu, iletkenliği yüksek olan kuyu suları vb.) uygulanan, suyun içindeki istenmeyen tüm mineralleri sudan ayıran, saf su eldesine yönelik membran filtrasyon işlemine Ters Ozmoz denilmektedir.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Post comment