Doğa Bahçelievler su arıtma İstanbul ‘da Bahçelievler ilçesindeki vatandaşlarımız için su arıtma cihazlarında özel indirim yapılmaktadır. Firmamız ayrıca Bahçelievler halkına hızlı ulaşım ve yerinde müdahale ile sorunu çözmekte siz değerli halkımıza özel bakım tekliflerimiz ile size özel indirimlerimizden faydalanmanızı bekleriz.

Doğa Bahçelievler su arıtma İstanbul birinci sınıf su arıtma cihazlarımız ile Agua plas Agua violet Lotus serisi,Oscar owist modellerimiz ile taze,temiz,sağlıklı su tüketimi ile sizlere hürriyet mah. hürriyet cad. no 205 mevlana cami yanı salı pazarı başında hizmet vermeye devam ediyoruz. Doğa su arıtma olarak her marka su arıtma cihazı filtre değişimi,bakım,tamir,ve montaj hizmetimiz vardır. Firmamızda her marka su arıtma,su arıtma cihazları,ekipmanları,su arıtma cihazı parçaları,su arıtma filtreleri, ve teknik destek imkanı vardır. Doğa su arıtma firmamız yeni yerinde sizlere hizmet vermektedir. Tüm halkımızı bekleriz.

Alkali Su İle İlgili Bilmedikleriniz ?

Vücudumuz kendini tamir mekanizması ile doğar, nasıl bugün sağlıklı olan bir hücre 6 ay içinde daha zayıf veya kötü huylu bir hal alabiliyorsa(Dejenerasyon); kötü huylu bir hücrenin de ortadan kaldırılarak yerine sağlıklı hücre konması da bir o kadar olasıdır. İşte bu mekanizmanın adı Rejenerarsyon’dur veya bizim bildiğimiz ismiyle “anti-aging”. Tamir ve yenileme mekanizmalarının doğru çalışabilmesi için; vücudumuz doğru enerji ve besine ihtiyaç duyar. Fakat birçok davranış şekli ve alınan besin, hücrelerde Dejenerasyona neden olur; bizim aralarında çok iyi bildiğimiz ve tercihen uzak durabileceğimiz besinleri ise şu şekilde sıralayabiliriz:Çansız su içmeyiniz.

GENÇ KALMANIZI SAĞLAYACAK OLAN BİRİNCİL ALIŞKANLIK ‘’ALKALİ SU İÇİN!..’’
Düşündüğünüzde Anti-Aging tarzını hayatımıza yerleştirmek için bu basit alışkanlık çok önemli:

Daha fazla su için. Unutmayın ki su hayat kaynağıdır ve vücudumuzun % 50 ila 60’ı sudan oluşur. Susuz kalmanın belirtilerini hatırlatarak kendinizi takip etmenize yardımcı olalım; baş ağrısı, enerji düşüklüğü, yorgunluk, eklem ve kas ağrıları. Günlük yalnızca 4-8 bardak su içerek sağlık ve enerjinizde büyük bir ilerleme sağlayabilirsiniz. Eğer susuz kalırsanız hem organlarınız hem cildiniz daha hızlı yaşlanacaktır.  Yaşlandıkça susama mekanizmasının bozulduğunu, çay-kahve gibi içeceklerin susamayı azalttığını ama aynı zamanda susuzluğu arttırdığını unutmayın ve susamayı beklemeksizin su içme alışkanlığını geliştirin. Su kaslarımız, kalbimiz, dokularımız, tüm hücrelerimiz ve organlarımızın çalışmasını sağlayan, vücudumuzun dışını ve içini temizleyen, toksik maddeleri vücudumuzdan atan muhteşem bir sıvıdır. Yaşamak için oksijenden sonraki en önemli ihtiyacımız sudur ve vücudumuzun % 70’i sudan oluşmaktadır. Yemek yemeden bitkin bir durumda 30 gün dayanabiliriz ama su içmeden ancak 7- 10 gün ayakta kalabiliriz.

Sağlıklı bir şekilde uzun yıllar yaşayabilmek için bir insanın iklime, doğadaki aktivitesine ve ortam ısısına bağlı olarak yeterli olarak su içmesi gerekmektedir. Ancak hangi suyun içilmesi gerektiği büyük önem taşımaktadır. Çünkü hidrojen ve oksijenin değişik biçimde kombinasyonları ile otuz altı farklı su türü olduğu ifade edilmektedir.

Su neden yararlıdır ?

Suyun içinde bulunan (+) pozitif yüklü alkali minerallerin (sodyum ve potasyum mineralleri) dengesi, yaşam dinamizmimiz için son derece önemli bir faktör olup, bu dengenin bozulması hücre yeteneklerinin hasara uğramasına neden olabilir. Hücre hasarının başlaması, yaşlanma sürecinin hızlanması demektir. Saçlarımızın ağarması, cildimizin kırışması, kemiklerimizin içinin boşalmaya başlaması, yüksek tansiyon, kolesterol, romatizma, diyabet ve kanser oluşumunun temel sebebi bu hücre düzeyinde yaşanan bozulmadan kaynaklanır. Bedenimizin ihtiyacı olan mikro yapıdaki alkali ve canlı iyonize suyu yeterli miktarda içerek çok daha zinde ve sağlıklı kalabilir yaşlanma hızımızı azaltabiliriz. Alkali su Ve mineralli su cildi gençleştirir.Doğal Suyun Adresi Doğa Su Arıtma Bir Yudum Su Bir Yudum Sağlık

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Post comment