Çeşmelerimizden Akan Suyu Tanıyalım

Doğa Su Arıtma sistemi
Doğa Su Arıtma sistemi
Doğa Su Arıtma sistemi

Doğa su arıtma sistemi çeşmelerimizden akan Su hakkında bilgilendirmektedir.Neden su arıtma cihazı alınmalı,neden su arıtma sistemi kullanılmalı sorusuna cevap arayacağız. Doğa su arıtma sistemleri sağlıklı hayat istiyorsanız,hasta olmamak için yada daha az hasta olmak istiyorsanız yaşadığınız cevre,Soluduğunuz hava,İçtiğiniz Su,Yediğiniz besinler temiz ve güvenilir olmalıdır.

Sağlığımızı neler tehdit ediyor? Zararlı kimyasallar,Endüstriyel atıklar,Antibiyotikler,Hormonlar,Egzoz gazları,Sigara dumanı,stres,içtiğimiz Su Doğa su arıtma olarak içtiğimiz suyu işleyeceğiz. Prof.Dr.Osman Müftüoğlu Yaşasın Hayat adlı kitabımda bu tesbitleri Çok güzel yapmıştır. Çeşmelerden içtiğiniz suyun içinde Organik kimyasallar,Ağır metaller,Yadyoaktif minaraller,Sertlik yapıcı minaraller,Toksinler,Bakteriler,Mikroplar,parazitler. Su miteleri olduğu araştırmalar sonucu tespit edilmiştir,Vücudumuzun %70’i su Böbreklerimizin %85’i su Kalp’in %79′ zu,Beynin %75’i,Karaciğerin%86′ sı, Kasların %75’i, cildin %64′ ü su olduğunu unutmayalım. Uzmanlar günde 8–10 bardak yani en az 2 litre su içmemizi öneriyor. İşte size İnsan sağlığını bozan böbreklerimizi yoran kirli su için çözüm önerimiz. Doğa Reverse Osmosis Teknolojisi, su arıtma cihazlarımız. İçme su temininde çözüm ortağınız doğa su arıtma cihazlarımız. Doğa su arıtma sistemleri tezgahınızın altında fazla yer kablamaz taze ve yumuşak içilebilir su üretir. Günlük 180 litre üretim kapasitesi ile suyunuz elinizin altında doğa su arıtma sistemi her zaman yanınızda.

İstanbul doğa su arıtma servisi. İstanbul su arıtma sistemleri adıyla kurulan. Her türlü su arıtma cihazlarının servis ve bakımı, filtre değişim ve montajı itina ile Su Arıtma servisi tarafından yapılmaktadır. Arıtma  arıtma cihazları üretimi yapan ayrıca bu üretimini ev tipi, işyeri tipi, ve ev ana giriş tipi şeklinde de yapan köklü bir firmadır.

iletişim No:0555.895.90.54

İnfo:[email protected]

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Post comment