İstanbul LG Su arıtma Sistemleri

Türkiye de Son yıllarda su arıtma cihazlarının içerisine LG terimi girmiştir. LG deyince akılara Kore gelir. Kore kökenli elektirik ve elektironik ev aletleri arasında sıkça ve evlerimizde yaygın olarak kullanılan teknolojik cihazlardır.

Kore LG ismini Dünyaya duyurmuş teknolojisinin kalitesini ortaya koymuş bir Firmadır. Türkiye’de LG teknolojisi yaygın kullanılmakla beraber her evde markalı bir elektironik teknoloji görmek mümkündür. Kore son yıllarda su arıtma çihaları için markalı membran üretimi yapmaktadır. Doğa su arıtma.

Kore LG membran

Türkiye içerisinde her marka su arıtma cihazlarının içerisine LG membran koyulmaktadır.Her marka su arıtma cihazları membran kullanabilir fakat dünya devi Kore membran üretmektedir.Yani  su arıtma cihazı üretimi yoktur.

Lakin günümüzde neredeyse su arıtma firmalarının tamamı su arıtma cihazlarını cihazı olarak müşteriye satmaktadır. Türkiye be tüm İllerinde hatta İlçelerinde köylerine kadar su arıtma cihazları müşteriye su arıtma cihazı adı altında satılmaya devam etmektedir.

Su arıtma firmaları membranlı su arıtma cihazı diye satmış olsa müşterinin algısı netleşir. Günümüzde su arıtma cihazlarının içerisine konulan  membran önemli fakat membran olmasından ötürü genellikle su arıtma işi ile ilgilenen işletmeciler su arıtma olarak satmaktadır.

Bundan ötürü Kore membran üretimini durdurmuş bulunmaktadır.Bizler doğa su arıtma olarak su arıtma cihazlarımızda membran kullanıyoruz fakat cihazı olmadığı mevcut su arıtma cihazlarına  membran konularak su arıtma cihazı diye satmaktayız.

Firmamız su arıtma sektöründe LG MEMBRAN lı su arıtma cihazı satışı gecen her su arıtma cihazına servis hizmeti vermektedir.kaliteli su kaliteli su arıtma cihazından geçtiğini unutmamalıyız. Sağlığınız için doğa su arıtma sistemlerinin suyunu içiniz.Doğa su arıtma membranlı ve Alkali su sunmaktadır.

Su Arıtma Cihazı - Lg Marka Su Arıtma Membran Filtresi - n11.com

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Post comment