Garantili Su Arıtma Servisi 0555 895 90 54

Garantili su arıtma için İstanbul Bahçelievler ilçesinde su arıtma servis hizmeti veren firmamız. İstanbul Bahçelievler Zafer mahallesinde su arıtma cihazının filtre. Genel bakımı için gittiğimiz ailenin su arıtma cihazına inline pp spun 5 mıcron fiber sedimend. corbon granule gac filtre,corbon blok cto filtre ön aşamalar için  kullanılmıştır.

Su arıtma cihazının ana bembranı için pallas 75 membranes revesse osmosis elemnt kullanılmıştır. Su arıtma cihazının tatlandırıcı denilen filtresi için inline activated carbom filtre K02-GT-WW purefer post carbon filtre kullanılmıştır.

Müşterimiz ekstra olarak bizde altıncı filtre olan Alkali filtre istemiş buna istinaden müşterimize 8 nokta 9 PH alkaline filter ilave ettik.müşterimizin su arıtma cihazının genel bakımını yaptık. arıtma suyundaki eksi hıdrojeni alkaline filtre ile artı hidrojenli (hidrojeni yüksek ) suya dönüştürdük.

Su arıtma alanında su arıtma cihazı satışımızın yanı sıra her marka su arıtma cihazlarına servis hizmetimiz vardır. Firmamız müşterisinde birinci sınıf su arıtma filtreleri ile içilebilir kaliteli su tüketilmesinde öncü rol oynamaktadır.

İstanbul Anadolu yakası Sarıgazi İlçesinde bir müşteri arıtma cihazındaki suyun tadından memnun olmadığını dile getirdi. ve arıtma cihazının musluğundan az su geldiğini servis olarak bizi çağırmıştır.

Sorun tespiti…

Müşteriye aynı gün içerisinde hızlı servis ekip arkadaşlarımızdan birisini yönlendirdik. Müşterinin su arıtma cihazında kullanılan su deposu dıştan paslanmış. fakat içten patlamış servis elemanımız müşteriye PAE markalı birinci sınıf depo verdi. birde su arıtma cihazının tadının hoşuna gitmediğini dile getirmişti. buna istinaden müşteriye inline activated carbon filtre K02-GT-WW Purufer post carbon (TATLANDIRICI) filtre taktık.

Müşteri 2 gün sonra bizi arayıp suyunun çok güzel bir tadı olduğunu dile getirdi. firmamıza teşekkür etti. Firmamız su arıtma alanında su arıtma cihazlarında en doğru ve en kaliteli su arıtma filtre kullanmaktadır.

Doğa su arıtma İstanbul ve tüm ilçelerinde aktif servis bakım. tamir,onarım ve teknik destek ile su arıtma sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

İstanbul Halkalı ilçesinden arayan bir müşteriye servis hizmeti vermiş. müşterinin evinde ihlas su arıtma cihazında su kaçağı sonucu evinin bir bölümüne su gelmesi nedeni ile maduriyet yaşamış firmamızdan servis desteği almıştır.

Aynı gün servis…

Teknik servis elemanımız müşteriye aynı gün içerisinde ulaşmış havzing çatlamasından dolayı su kaçağı oluşmuş. servis elemanımız havzing değiştirmiş ilave olarak yüksek basınç sonucu oluşan surunun tekrarlamasın diye basınç düşürücü takmış oluşabilecek sorunu minimum hale getirmiştir.

Doğa su arıtma firmamız su arıtma sektörünü tanıyan,bilen,servis talebi üzerine aynı gün servis gönderen bir firmadır. Doğa su arıtma firmamız İstanbul ve tüm ilçelerinde hızlı servis ağı ile müşteriye ulaşımda zorluk yaşamayan bir firmadır.

Doğa su arıtma firmamız yanı sıra doğa life su arıtma firması ile ikinci şubesini Bağcılar ilçesinde açmış. müşterilerine su arıtma alanında su arıtma satış,su arıtma cihazı bakım.su arıtma montaj,su arıtma teknik destek arıtmalı. su sebilleri ile evsel ve endüstriyel su arıtma sistemleri ile hizmet vermektedir.

servis ve sipariş iletişim numarası:0555 895 90 54

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

Post comment